Sněhová děla

V oboru sněhových děl se zabýváme především produkty společnosti Demaclenko, která je nástupcem známé značky LENKO. Zde Vám můžeme nabídnout dodávku náhradních dílů, servisní pomoc, poradenství a dodávku nových nebo použitých zařízení. Zařízení, která nabízíme v použitých strojích, jsou vždy před dodáním servisována naší firmou a dle dohody s kupujícím na ně poskytujeme i různý rozsah záruky.

V nových zařízeních se věnujeme nejen samotné nabídce koncových prvků, ale také projektové kalkulaci pro poptaná děla, ve smyslu výpočtu potřeb výkonu systému a potřebné kapacitě rozvodů. Dále jsme schopni spolupracovat s projekční kanceláří na návrhu systému a jeho realizaci.

Další aktivitou je příprava na modernizace systémů a přechod na automatické řízení provozu vč. práce s provozním softwarem pro automatický provoz zasněžování.

V neposlední řadě Vám můžeme pomoci s nakontaktováním na další specialisty v oboru, především v čerpacích stanicích a jejich řídících softwarech a také materiálech pro výstavbu infrastruktury, se kterými jsme realizovali některé významné projekty.

V žádném případě však nerealizujeme projekty na klíč, jako případný dodavatel díla. Tyto projekty vždy řešíme ve spolupráci s dalšími dodavateli, neboť nepovažujeme za správné tvrdit, že umíme vše.